VÝSTAVY / AUSSTELLUNGEN Nkosazana

Tr.šampionov / Champion class

9.12.2018 – MVP CACIB Nitra (SK) – judge: Věra Dvořáková (CZ) – V 2, Res. CAC

8.12.2018 – MVP CACIB Nitra (SK) – judge: Tibor Havelka (SK) – V 2, Res. CAC

11.11.2018 – CACIB VRTOJBA (SLO) – judge: Bianca Teixeira (BR) – V 1, CAC SLO

10.11.2018 – CACIB ŠEMPETER (SLO) – judge: Dimitris Antonopoulos – V 1, CAC SLO

13.10.2018 – XXIII. SPECIAL CLUB SHOW SKCHR, PEZINOK (82 RR) – judge: Mariell Tresor (NL) – V

Tr.stredná / Intermedia class

28.10.2018 – 3xCACIB BRATISLAVA – judge: Iva Černohubová (CZ) – V2, res CAC

27.10.2018 – 3xCACIB BRATISLAVA – judge:Milada Krchňavá (SK) – V 3

26.10.2018 – 3xCACIB BRATISLAVA – judge: Peter Harsanyi (HU) – V 1, CAC, res CACIB

29.9.2018 – CLUB.SHOW HUNGARY – judge: Orit Nevo (ISRAEL) – V 1, CAC, Klubový víťaz, BEST FEMALE, BOS

10.6.2018 DERBY WINNER – judge: Iveta Vojteková (SK) – V 4

9.6.2018 GRAND PRIX- judge: Ludmila Fintorová (SK) – V 2, res CAC

8.6.2018 PRESIDENT CUP (CAC) – judge: Victor Lobakin (AZ) – V 3

26.5.2018 Klubová výstava SKCHR (SK) – E.Hammerschmit (A) – V1, CAC, Klub CAC, 3.miesto naj.pohyb

13.5.2018 MV Lucenec (SK) – Brian Haris (NZ) V 3

12.5.2018 MV Lucenec (SK)– Wieslawa Misterka – Kluska (Pl) – V 2, res CAC

6.5.2018 MV RUMA (SRB) – V 1, CAC, res CACIB

5.5.2018 NV RUMA (SRB) – V 1, CAC

28.4.2018 NV Papa (HU) – Vladimír Piskay – V 2, res. CAC

28.4.2018 NV Papa (HU)– Holovitz Lajos(HU) – V 2, res. CAC

15.4.2018 CACIB DEBRECEN (HU), rozh.: Vojteková (SK) – V1, CAC, res.CACIB

14.4.2018 CACIB DEBRECEN (HU), rozh.: Vojtek (SK) – V1, CAC, res.CACIB

8.4.2018 CACIB NITRA, rozh.: Aidietienė Julija (LT) – V2, res CAC

7.4.2018 CACIB NITRA, rozh.: Vidal Montero (ES) – V1, CAC, CACIB, BOS

Tr.mladých / Junior class

9.12.2017  Winner show Nitra – judge: Dvořáková Věra CZ) – V 3
09.11.2017 – WDS – Liepzig (D) – Výborná
21.10.2017 – MV – Komarom (HU) – j: L. Erdös (HU) – V
22.10.2017 – MV – Komarom (HU) – j: Augosto Benedicto S.Santos – V

Trieda dorast + babay / Baby class

15.09.2017 – XXII. špec.výst – j: M. Pehr (D) – VN 3
20.08.2017 – MV Bratislava – j: O. Dolejšová (CZ) – VN 4
19.08.2017 – MV Bratislava – VN 1
02.07.2017 –  MV Velka Ida – j: V. Piskay (SK) – VN 1, BISS PUPPY
01.07.2017 – MV Velka Ida – L. Erdös (HU) – VN 1
14.05.2017 – XXIII. Klubova výstava – j: L. Barnes – VN1, BEST BABY
07.05.2017 – MV Lucenec – j: V. Staviarska (SK) – VN 1
06.05.2017 – MV Lucenec – j: J. Jursa (SK) – VN 2