VÝSTAVY / AUSSTELLUNGEN

8.3.2014  IHA GRAZ (champ.class), Damir Skok(HR) – V 1, CAC

HABEEBAH finish  CHAMPION AUSTRIA !!! zIMG_6933web

 habiIMG_6798web    zIMG_6918web   zIMG_6946web

Trieda šampiónov / Championklasse

  • 15.05.2011 – CACIB Bratislava – Sinko Stefan, SLO – V1, CAC
  • 03.06.2011 – CAC Senec – Iveta Vojteková – V 4
  • 05.06.2011 – CACIB Nitra – Vlastislav Vojtek, SK – V 2, Res.CAC
  • 13.06.2011 – NKSZ Special CAC Komarom – Franz Zimmermann, A – V1, CAC, Klub.víťaz, BOB
  • 18.09.2011 – Špeciálna výstava SKCHR – Vladimír Pyskay, Sk – V 4
  • 20.11.2011 – CACIB Nitra – Weron Grzegorz , PL – V 3

Trieda otvorená / Openklasse

  • 21.11.2010 – CACIB Nitracanis, SK – Mgr.Viera Stviarska, SK – V 1 , CAC, Res.CACIB
  • 22.01.2011 – CACIB Trenčín, SK – Serge Vanzha, RUS – V

finish CHAMPION SK

  • 05.03.2011 – VICTORY SHOW Bratislava, SK – Vlado Piskay, SK –  V1, CAC, BEST OF QUEEN JUNIOR, VICTORY JUNIOR WINNER 2011
  • 19.03.2011 – CAC NITRACANIS, SK – Mgr.Viera Stviarska, SK – V 2, Res.CAC
  • 26.03.2011 – Klub.NKSZ, Hungary – Kellemen Attila, RO –  V1, CAC, Klubový víťaz
  • 30.04.2011 – Klub.výstava SKCHR, SK – Erdos Lászlo, Hu – V 2, Res.CAC, Res.Klub CAC

finish CHAMPION HU

  • 11.06.2011 – CACIB Komárom, HU – Tarjan Annamária, HU – V 1 , CAC, Res.CACIB
  • 03.11.2011 – CACIB Wels, A – Blaha Monika, A – V 2, Res CAC
  • 04.11.2011 – CACIB Wels, A – Liljekvist-Borg Eva, S – V 1, CAC, Res.CACIB

Trieda stredná / Zwisenklasse

  •  11.04.2010 – CACIB Dresden, D – U.Ralfe, JAR – V 1, CAC VDH
  • 02.05.2010 – CAC Banská Bystrica,SK – T.Havelka, SK – V 1, CAC
  • 08.05.2010 – EUROPASIEGER Dortmund, D – Theo Leenen, BE – V 1, CAC VDH
  • 15.05.2010 – CACIB Bratislava, SK – Borowski, PL – V 2, Res. CAC
  • 16.05.2010 – Central-East European Winner – Bratislava, SK – Mijo Fury, HR – V 1, CAC, Res.CACIB
  • 04.06.2010 – CAC Senec, SK – Polgar Andraš,CZ – V 2, Res. CAC
  • 05.06.2010 – CACIB Nitra, SK – Delmar Sean, IRL – V 2, Res. CAC
  • 06.06.2010 – CAC, Székesféhervár,HU – Borsfai Csaba,HU – V 1, CAC
  • 17.07.2010 – CACIB Obervart, A – Doppelreiter Maria Luise – V 1, CAC
  • 22.07.2010 – CAC Split, HR – V 1, CAC
  • 23.07.2010 – CACIB Split, HR – V 2, Res.CAC
  • 24.07.2010 – CAC Split, HR – V 1, CAC
  • 21.08.2010 – CACIB Bratislava, SK – V 2, Res.CAC
  • 22.08.2010 – CACIB Bratislava, SK – V  3
  • 05.09.2010 – CAC Mosonmagyaróvar,H – Erdos László, HU – V 1, CAC
  • 19.09.2010 – Špec.klub., SK – Fintorová, SK – V 3
  • 26.09.2010 – CAC Brno, CZ – Lenka Frnčová, CZ – V 4
  • 23.10.2010 – CACIB Stuttgart, D – R. Sporr – V 3
  • 24.10.2010 – CAC Stuttgart, D – V 4

Trieda mladých / Jugendklasse

  •  10.10.2009 – SKCHR Klub. – Monika Tušanová ( SK) – V 3 ( z 23 )
  • 11.10.2009 – SKCHR World Specaility Show – Franz Zimmermann ( A ) – V 4 ( z 25 )
  • 17.10.2009 – CAC Brno – M.Tušanová ( SK )V 1, CAJC + Najlepší mladý plemena + BOB
  •  + Najlepší mladý VI.FCIV.  – Piskay  ( SK )
  • + BIG III.miesto – F.Šimek ( SK )
  • 14.11.2009 – CACIB Friedrichshafen ( D ) – Walter Schicker ( D ) – V 1, Jugend CAC VDH, Jugend CAC Club E.L.S.A., Bodensee Jugendsieger
  • 15.11.2009 – CAC Friedrichshafen ( D ) – Gisa Schicker ( D ) – V 1, Jugend CAC VDH, Jugend CAC Club E.L.S.A., Friedrichshafen Jugendsieger
  • 21.11.2009 – CACIB Zagreb (HR) – Marian Čižmeši0ja (HR) – V 1, PRVAK RAZREDA MLADIH, Junior Best of Breed,  Cruft Qualification
  • 22.11.2009 – CACIB Zagreb (HR) – Dorota Witkowska (PL) – V 2
  • 28.11.2009 – CACIB Budapest (H) – Damir Skok (HR) – V1, HPJ (CAJC), Najlepší mladý plemena, HFGY (BOB)
  • 29.11.2009 – CAC Budapest Derby (H) – Balogh (H) – V 2
  • 05.12.2009 – CACIB Nira – F.Šimek (CZ) – V 2
  • 06.12.2009 – CACIB Nitra – V.Dvorakova (CZ) – V 1, CAJC
  • 08.01.2010 – CAC Olomouc (CZ) – F.Šimek (CZ) – V 4
  • 23.01.2010 – CACIB Trenčín (SK) – V.Staviarska (SK) – V 1, CAJC
  • 19.02.2010 – CACIB Prešov – Bodegard Goran (Sved.) – V 1, CAJC
  • 09.05.2010 – CAC Dortmund ( D ) – Helga Jurgens (D) –  V 2, Res.Jug. CAC VDH, Res.Jug. CAC RRCD

Trieda Dorastu / Jüngstenklasse

  • 09.10.2009  – World Dog Show – Erdös László ( H ) – Veľmi nádejná / VV

Trieda Baby / Baby classe

  • 08.05.2009 – CAC-Špecialna výst. SKCHR – Martina Viktorínová (CZ) – Veľmi nádejná / VV
  • 09.05.2009 – CACIB – Bratislava – Lenka Frnčová (CZ) – Veľmi nádejná + Najkrajšie šteňa výstavy 3. miesto/ Schönste Welpe in der Ausstellung 3.Platz
  • 10.05.2009 – CACIB – Bratislava – Jančev Oleg ( RUS ) – Veľmi nádejná / VV
  • 06.06.2009 – CACIB – Nitra – Veľmi nádejná / VV