VÝSTAVY / AUSSTELLUNGEN

aaliyahIMG_3765-web-2013
22.9.2013 – BOB VETERAN 🙂

Trieda veteránov / Veteranklasse

aaliyah-IMG_3769-web-2013

Trieda veteránov / Veteranklasse

  • 30.03.2014 – CACIB-Nitra (SK) – M.Bíroš (SK) – V 1
  • 30.11.2013 – CACIB-Nitra (SK) – L.Frnčová (CZ) – V 1
  • 22.09.2013 – Špeciálna výstava SKCHR – Matiáš (SK) – V 1, Klub CAC, BOB Veteran

Trieda šampiónov / Championnklasse

  • 29.08.2004 – CAC- Špec. SKCHR – Magdalena Musial(PL) – V 3
  • 11.09.2004 – CAC- Vinkovci(HR) – Anteč Bilač(HR) – V
  • 30.07.2005 – CACIB- Oberwart(A) – Monika Tušanová(SK) – V 2
  • 20.08.2005 – CACIB- Bratislava(SK) – Bayersdorf (D) – V 1, CAC
  • 21.08.2005 – CACIB- Bratislava(SK) – M.W. Wierzchowska – V 2, Res.CAC
  • 18.09.2005 – CAC- Mosonmagyaróvar(H) – Borsfai Csaba(H) – V 1, CAC
  • 25.09.2005 – CAC- Špec.SKCHR – Staviarska(SK) – V 2, Res.CAC
  • 01.10.2005 – CACIB- Tulln(A) – V 3
  • 29.10.2005 – CACIB- Tata(H) – Borsfai Csaba(H) – V 2, Res.CAC, Res.CACIB
  • 30.10.2005 – CACIB- Tata(H) – Elina Tan-Hietalahti – V 1, CAC
  • 05.11.2005 – CACIB- Nitra(SK) – Staviarska(SK) – V 2, Res.CAC
  • 19.03.2006 – CAC- Nitra(SK) – Tibor Havelka(SK) – V 2, Res.CAC
  • 17.03.2007 – CAC- Nitra(SK) – Milan Bíroš(SK) – V1, CAC
  • 06.05.2007 – CAC-Banská Bystrica (SK) – A.Pilát (SK) – V 3
  • 12.05.2007 – CACIB-Bratislava (SK) – Erdös László (H) – V 3
  • 02.06.2007 – CACIB-Nitra (SK) – Š. Štefík (SK) – V 2, Res.CAC
  • 09.06.2007 – EURO DOG SHOW – Zagreb (HR) – Piotr Sliwka (PL) – V

webIMG_9988z2007

Trieda pracovná / Gebrauchshundeklasse

  • 18.07.2004 – CAC- Košice(SK) – Leszek Siekowski(PL) – V 1, CAC
  • 07.09.2008 – CAC-Klub SKCHR (SK) – Janická Stanislava (CZ) – V 1, CAC,Klub CAC

Trieda otvorená / Offene Klasse

  • 03.04.2004 – CAC- Jagodina(YU) – V 1, CAC, BOB
  • 04.04.2004 – CAC- Novi Sad(YU) – Nenad Davidovič – V 1, CAC, BOB
  • 09.05.2004 – CAC- B.Bystrica(SK) – Erdos László(H) – V 1, CAC
  • 16.05.2004 – CAC- Klub.SKCHR – Štefan Štefík(SK) – V 2, Res.CAC
  • 29.05.2004 – CACIB- Nitra(SK) – Monika Tušanová(SK) – V 2, Res.CAC
  • 13.06.2004 – CACIB- Kragujevac(YU) – V 1, CAC, CACIB, BOB
  • 12.09.2004 – CACIB- Osiejek(HR) – Ante Bilač(HR) – V 1, CAC,Res.CACIB
  • 25.09.2004 – CACIB- Tuzla(BiH) – Radovan Mazalica(BiH) – V 1, CAC, CACIB
  • 26.09.2004 – CAC- Tešanj(BiH) – Radovan Mazalica(BiH) – V 1, CAC
  • 06.11.2004 – CACIB- Nitra(SK) – Štefan Štefík(SK) – V 3

Trieda stredná / Mittelklasse

  • 22.11.2003 – CAC- Budapest(H) – Borsfai Csaba(H), Simonfy Miklós(H) – V 1, CAC, BOB, Res.Best of Group
  • 23.11.2003 – CAC-Ljubljana(SLO) – Miroslav Zidar(SLO) – V 2, Res.CAC
  • 29.11.2003 – CACIB- Zagreb(HR) – Vida Turšič Černe(HR) – V 2, Res.CAC
  • 30.11.2003 – CACIB- Beograd(YU) – V 1, CAC, CACIB
  • 06.12.2003 – CAC- Nowa Ruda(PL) – Dorota Witkowska(PL) – V 1, CAC
  • 28.12.2003 – CAC- Budapest(H) – Simonffy Miklos(H) – V 1, CAC, BOB, III.BIG
  • 24.01.2004 – CACIB- Trenčín(SK) – Bíroš Milan(SK) – V 2, Res.CAC
  • 07.02.2004 – CACIB- Brno(CZ) – Piotr Król(PL) – V

web-Aaliyah2-2003

Trieda mladých / Jugendklasse

  • 04.05.2003 – CAC- B.Bystrica(SK) – Martina Viktorínová(CZ) – V 1, CAJC
  • 11.05.2003 – CAC- Klub.SKCHR – Erdos László(H) – V 4
  • 17.05.2003 – CACIB- Budapest(H) – Sátory Borbála(H) – V 1, CAJC, Junior-Bis
  • 18.05.2003 – CACIB- Bačka Topola (YU) – Nešič Dušan(YU) – V 1, CAJC
  • 08.06.2003 – CACIB- Osijek(HR) – Vibor Ježek(HR) – V 1, CAJC
  • 15.06.2003 – CAC-Kula(YU) – Mišič Evica(YU) – V 1, CAJC
  • 28.06.2003 – CACIB- Brno(CZ) – František Šimek(CZ) – V 2
  • 19.07.2003 – CAC- Ada(YU) – Uroševič Milivoje(YU) – V 1, CAJC
  • 20.07.2003CAC- Košice(SK)Monika Tušanová(SK)V 1, CAJC, Víťaz mladých
  • 03.08.2003 – CAC- Szeged(H) – Nagy István(H) – V 2
  • 10.08.2003 – CAC- Esztergom(H) – Borsfai Csaba(H) – V 1, CAJC
  • 16.08.2003 – CACIB- Bratislava(SK) – Medard Ringuet Jacques(F) – V 2
  • 17.08.2003 – CACIB-Bratislava(SK) – Jaroslav Matyáš(SK) – V 1, CAJC
  • 06.09.2003 – CACIB- Mladá Boleslav(CZ) – Novak Radulovič(YU) – V
  • 20.09.2003 – CAC- Brno(CZ) – Nemec Jozef(CZ) – V
  • 28.09.2003 – CAC- Kalocsa(H) – Simonffy Miklós(H) – V 1, CAJC
  • 05.10.2003 – CAC- Špec. SKCHR – V
  • 11.10.2003 – CACIB- České Budějovice(CZ) – František Šimek(CZ) – V 1, CAJC

web-Aaliyah2003

Trieda dorastu / Jüngstenklasse

  • 15.03.2003 – CAC-Ostrava(CZ) – Martina Viktorínová(CZ) – Veľmi nádejná 1
  • 22.03.2003 – CAC-Nitrcanis(SK) – Tibor Havelka(SK) – Veľmi nadejná 1

Pavol Seman(SK) – Víťaz najkrajší dorast